Atrakcyjny wygląd kuchni dzięki hokerom

0
425

Barowe hokery, czyli wysokie stołki lub krzesełka, idealnie sprawdzają się w każdym miejscu, w którym odbywają się zabawy taneczne lub można napić się drinka. Chwila przerwy pomiędzy kolejnymi tańcami, a może przyjacielskie spotkanie przy barze, z kuflem piwa lub innym napojem? Bez wątpienia wielu z nas zna urok takich miejsc i często do nich przychodzi. Czemu więc nie uatrakcyjnić wyglądu mieszkania przy pomocy podobnego mebla?

Dlaczego warto wykorzystać hokery w domu?

Hokery kojarzące się z barowym wystrojem, mogą równie dobrze sprawdzić się w domu, będąc jednocześnie atrakcyjnym, jak i wyjątkowo funkcjonalnym meblem. Wygoda ich użytkowania spowodowana jest przede wszystkim ich niewielkim rozmiarem, który pozwala ustawić je nawet tam, gdzie brakuje przestrzeni. Przykład?

Wyobraźcie sobie małą kawalerkę, w której pokój połączony jest z kuchnią. Na ich granicy warto ustawić stolik, który będzie zarówno doskonałym miejscem do spożywania posiłków, jak i optycznie rozdzieli te dwie przestrzenie. Jednak w celu zaoszczędzenia miejsca, można zdecydować się na wysoki, wąski stół typu barowego i dopasować do niego właśnie hokery. Kiedy nie będą potrzebne, z łatwością zmieszczą się pod blatem, a z kolei w momencie ich użytkowania, będą stanowić idealne miejsce do przekąszenia czegoś dobrego. Świetnie sprawdzą się podczas spotkania z przyjaciółmi, którzy będą mogli zasiąść na nich i swobodnie rozmawiać z nami, nawet kiedy będziemy szykować dla nich przekąski w kuchni.

Z kolei w mieszkaniu, w którym jest wiele miejsca i została oddzielnie wyznaczona jadalnia, stolik barowy i hokery mogą sprawdzić się jako dodatkowe wyposażenie w kuchni. Dzięki nim każdy, kto tylko będzie chciał przekąsić coś na szybko, znajdzie dla siebie wygodne miejsce, bez konieczności przenoszenia wszystkiego do jadalni.

W parze z funkcjonalnością idzie design

Hokery, oprócz swojej uniwersalności i funkcjonalności, charakteryzują się także wyjątkowym wyglądem. Bardziej tradycyjny lub nowoczesny, klubowy styl doskonale sprawdzi się w niemal każdym wnętrzu, zaczynając od klasycznego wystroju, aż do w pełni nowoczesnego.

Aby wybrać idealne hokery dla siebie, warto udać się na stronę: https://stylowo-mieszkam.pl/227-hokery-drewniane, gdzie znajduje się ich wyjątkowo szeroki wybór. Znajdują się tam zarówno hokery z oparciem, takie jak Hoker Poprad H-1, jak i bez niego, na przykład z serii Metro H-1. Ciekawym wyglądem i możliwością różnorodnej aranżacji odznaczają się szczególnie te stołki, które posiadają tapicerowane siedzenie, na przykład z serii H93. Stanowią doskonały dodatek do każdego wnętrza.

fot. materiały prasowe