Chcesz być na czasie? Poznaj 3 propozycje zegarków smart!

0
1105

Nowe technologie zawładnęły nami na dobre. Codziennie w komunikacji miejskiej widzimy dziesiątki pasażerów wpatrujących się w ekran telefonów komórkowych. I choć na rynku pojawia się coraz więcej modeli z ciekawymi funkcjami, prawdziwym hitem stają się inteligentne zegarki sportowe. Odpowiadamy na pytanie, dlaczego warto je mieć i jakie są najpopularniejsze modele w tym sezonie…

  1. Inteligentne zegarki sportowe, czyli co?
  2. Czy warto zainwestować w sportowy zegarek smart?
  3. TOP 3 polecanych modeli

Inteligentne zegarki sportowe, czyli co?

Z pewnością wiesz, jak to jest, kiedy nie możesz korzystać ze smartfona, a czekasz na ważny telefon, albo wiadomość mailową. Dzisiaj wystarczy już tylko spojrzeć na cyferblat zegarka, żeby otrzymać powiadomienie o nadchodzącym spotkaniu czy aby dowiedzieć się, że ktoś do ciebie dzwonił. Inteligentny zegarek sportowy to jednak nie tylko powiadamianie. Tego typu gadżety mają za zadanie przede wszystkim mierzyć nasz puls, liczyć kroki czy analizować ilość spalanych kalorii. Dzięki temu trening staje się o wiele bardziej efektywny, niż dotychczas.

Czy warto zainwestować w sportowy zegarek smart?

To zależy od tego, jak często uprawiasz sport i jaki rodzaj treningu preferujesz. Ważne jest także, czy chcesz pozostać w kontakcie ze światem zewnętrznym, czy wolisz poświęcić czas na ćwiczenia zupełnie się wyłączając. Jakie nie byłyby twoje upodobania, nie da się zaprzeczyć, że dzisiejsze zegarki sportowe mogą nawet uratować ci życie! To niesamowite, ale te niewielkie urządzenia posiadają nawet funkcje GPS, dzwonienia na numery alarmowe. Można nimi również płacić. W ten sposób wychodząc na poranny jogging nie trzeba ze sobą niczego zabierać, z wyjątkiem wygodnych butów, butelki wody i zegarka na nadgarstku.

TOP 3 polecanych modeli

Wśród najchętniej kupowanych zegarków tego sezonu znalazły się 3 propozycje. Oto one:

  • Vivosmart 4 – łączy w sobie smukły, ponadczasowy design z niezbędnymi funkcjami. Jego inteligentny monitor aktywności jest w stanie badać jakość snu, mierzyć natlenienie krwi w ciągu nocy. Ponadto posiada Całodzienny pomiar wysiłku, minutnik oddychania relaksacyjnego oraz liczniki aktywności dla pieszych wędrówek. Vivosmart 4 jest w pełni kompatybilny z urządzeniami z oprogramowaniem Android, dzięki czemu możliwe jest odbieranie powiadomień o wiadomościach i połączeniach przychodzących.
  • Forerunner 35 – to propozycja dla nieco bardziej wymagających użytkowników. Atrakcyjny design z szerokim wyświetlaczem pozwala na wygodne korzystanie z pełnej gamy funkcji. Forerunner 35 posiada wbudowany odbiornik GPS, jest również połączony z serwisem Garmin Connect, który pozwala na sterowanie muzyką.
  • Garmin Quatix – będzie idealny na każdą okazję. Jego nieco bardziej elegancki, wyważony design sprawdzi się w każdej sytuacji. Zegarek Garmin Quatix pozwala na zdalne sterowanie autopilotem i wyznaczanie tras. Podobnie jest z wyborem muzyki. Ponadto, urządzenie wysyła powiadomienia z telefonu. Na uznanie zasługuje wytrzymałość baterii – do dwóch tygodni w trybie smartwatcha.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here