Fotelik tyłem do kierunku jazdy do 4. roku życia

0
740

Współcześni rodzice wybierają rozwiązania łączące w sobie funkcjonalność i wygodę. Jesteśmy pokoleniem, które chce zapewnić dzieciom dużo bliskości, jednocześnie dbając o swój komfort. Nie boimy się już korzystać z pomocy – zarówno opiekunek, jak i naszych krewnych. Dlatego naszą uwagę przyciągają foteliki samochodowe do 4 lat, które są jednocześnie bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Na rynku pojawiło się sporo modeli, na które warto zwrócić uwagę.

 bezpieczny fotelik samochodowy

Żyjemy inaczej niż nasi rodzice i dziadkowie. Warto podkreślić, że większość współczesnych rodzin dzieli się obowiązkami po równo – oznacza to, że zarówno matka, jak i ojciec, pozostają aktywni zawodowo. Z tego powodu logistyka każdego dnia jest naprawdę skomplikowana, a do przedszkola dzieci odwożą różne osoby: mama, tata, ale także dziadkowie czy wujostwo. Niezależnie od liczby zaangażowanych osób, nie można zrezygnować z bezpieczeństwa, które zapewni bezpieczny fotelik samochodowy. Warto postawić na model wchodzący w skład koncepcji modularnej BeSafe iZi Modular, który cechuje długa lista praktycznych funkcjonalności. Warto również obliczyć dodatkowe spalanie paliwa, za pomocą kalkulatora spalania, ile dodatkowo będziemy musieli dopłacić.

Koncepcja iZi Modular – wygodne użytkowanie

Naprzemienne odbieranie malucha z przedszkola czy żłobka wymaga często naprawdę skomplikowanej organizacji. Codzienność można sobie jednak znacząco ułatwić, wykorzystując fotelik tyłem do kierunku jazdy do 18 kg. Daje możliwość niezwykle łatwego wpięcia w bazę ISOfix, którą należy na stałe zamontować w każdym samochodzie, w którym będzie podróżowało dziecko. Tego rodzaju model może być wyposażony w wygodny system “click&go” wyróżniający się niezwykle intuicyjną obsługą. Dzięki niemu pierwszy fotelik dla dziecka i drugi fotelik samochodowy do 4 lat możesz bez trudu przepinać pomiędzy używanymi autami.

 fotelik tyłem do kierunku jazdy do 18 kg

Sprawne przepinanie fotelików to wsparcie nie tylko podczas odwożenia dziecka do przedszkola. Przydaje się również podczas codziennych sytuacji, które mogą spotkać każdego. Nierzadko zdarza się, że rodzice chcą szybko wstąpić do sklepu, a maluch właśnie zasnął. Wszyscy wiemy, że brak konieczności wybudzenia z drzemki może naprawdę uratować całej rodzinie resztę dnia. Okazuje się, że nowoczesne foteliki samochodowe dają możliwość łatwego wpięcia łupiny w stelaż wózka, dzięki czemu rodzice mogą bez problemu załatwić każdą pilną sprawę. Oczywiście, nie zachęcamy do przetrzymywania niemowlęcia w niekomfortowej pozycji przez dłuższy czas, jednak czasem to naprawdę zbawienne rozwiązanie.

 bezpieczny fotelik samochodowy

Warto podkreślić również, że innowacyjna koncepcja BeSafe iZi Modular umożliwia niezwykle proste oddzielenie samego siedziska od bazy ISOfix. Dzięki temu jego przenoszenie jest naprawdę łatwe. Zwróć uwagę, że fotelik tyłem do kierunku jazdy do 4 lat jest już dość duży, więc każde udogodnienie ma ogromne znaczenie dla wygody codziennego użytkowania.

Od 1. dnia do 4. roku życia

Od 1. dnia do 4. roku życia obserwujemy pełny rozwój dziecka. W pierwszych miesiącach to zupełnie zależny od rodzica niemowlak, po czym stopniowo przeistacza się w odważnie poznającego świat małego odkrywcę. To bardzo ważne, by w okresie intensywnych zmian rozwojowych zadbać o właściwie dobrany fotelik samochodowy – adekwatny do wieku, wzrostu i wagi dziecka. Koncepcja BeSafe iZi Modular to wyjątkowe rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz, jednocześnie zapewniając dziecku komfort i bezpieczeństwo.

 fotelik tyłem do kierunku jazdy do 18 kg

Należy podkreślić, że zastosowana baza ISOfix może być wykorzystywana od dnia narodzin do nawet 4 roku życia. Możesz zamontować na niej tzw. łupinę, czyli pierwszy fotelik i fotelik samochodowy tyłem do kierunku jazdy do 18 kg, który sprawdzi się dla przedszkolaka. Pamiętaj, że foteliki RWF są najlepszym rozwiązaniem, na które warto postawić możliwie jak najdłużej – pozytywnie przebyte testy są dowodem na ich niezawodność podczas kolizji drogowych. Wybierając koncepcję BeSafe iZi Modular możesz dowolnie ustawić kierunek jazdy. Dziecko może być więc przewożone zarówno tyłem, jak i przodem do kierowcy.

 fotelik samochodowy do 4 lat

Co jeszcze umożliwia nowoczesny fotelik tyłem do kierunku jazdy do 18 kg? Koncepcja BeSafe iZi Modular pozwala na swobodne dostosowywanie zagłówka i poduszek, rodzic może także regulować przestrzeń na nogi dziecka. To nie tylko praktyczna baza ISOfix, ale także szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym podróżujecie bezpiecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here