Lodówka Samsung Grand Plus – czym się różni od zwykłej dużej lodówki?

0
124

Trudno byłoby sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie bez lodówki. Kwestia jej wyboru staje się nieco bardziej problematyczna, kiedy mamy dużą rodzinę – w takiej sytuacji przydałaby się większa lodówka, która bez problemu zmieści wystarczającą ilość produktów dla kilku osób. Problemem może być tutaj miejsce w mieszkaniu, którego czasami nie mamy zbyt dużo. Dlaczego lodówka Samsung Grand Plus będzie dobrym rozwiązaniem takiego problemu?

Duże lodówki Samsung – czym jest lodówka Samsung Grand Plus?

Lodówka Samsung Grand Plus to odpowiedź na problemy tych z nas, którym przydałaby się duża lodówka, jednak nie mają ogromnej ilości metrów kwadratowych w swojej kuchni. Jest to możliwe dzięki temu, że lodówki Grand Plus to nie duże lodówki Samsung, ale chłodziarki w standardowych rozmiarach, które pomimo tego zachwycają przestrzenią w środku. Jak to jest możliwe?

Sekretem, dzięki któremu lodówka Samsung Grand Plus jest taka pojemna, to technologia Space Max. Dzięki jej wykorzystaniu marka Samsung może oferować lodówki o zupełnie standardowych wymiarach, które dysponują większą ilością miejsca w środku. Technologia Space Max opiera się o znaczne odchudzenie ścianek lodówki[1]. Daje to nam pojemność większą nawet o 18 litrów i wymiary, którymi mogłaby poszczycić się klasyczna lodówka.

Duże lodówki Samsung – Grand Plus czy Side by Side?

Kiedy kogoś interesują duże lodówki Samsung i stoi przed wyborem idealnej chłodziarki do swojego mieszkania, z całą pewnością zastanowi się, czy może nie wybrać rozwiązania Side by Side. Polega ono na drzwiach lodówkowych otwierających się podobnie jak drzwi szafy, czyli do siebie. Które z tych rozwiązań będzie lepszym wyborem dla tych z nas, którzy nie mają dużej przestrzeni w domu – technologia Space Max czy Side by Side?

Lodówki Side by Side są z całą pewnością bardzo funkcjonalne i praktyczne, jednak ich użycie w niewielkim mieszkaniu może być dosyć problematyczne. Jest to związane nie ze sposobem ich otwierania, ale z wymiarami, które często sporo przekraczają wymiary zwykłej lodówki.

W przypadku urządzeń takich, jak lodówka Samsung Grand Plus, mamy do dyspozycji większą przestrzeń, dzięki czemu jest znacznie mniejsze prawdopodobieństwo, że w naszej lodówce zabraknie miejsca na nasze ulubione produkty.

Duże lodówki Samsung – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Technologia Space Max i duża przestrzeń to nie jedyne czynniki, które powinniśmy wziąć pod uwagę przy wyborze lodówki. Pamiętajmy o tym, że nowoczesne chłodziarki są w stanie zaskoczyć nas ogromem prezentowanych opcji i technologii, które mogą znacznie ułatwić nam codzienne przechowywanie produktów.

Przykładowo w niektórych modelach marki Samsung znajdziemy specjalną półeczkę Optimal Fresh[2]. Jest to szuflada dedykowana chłodzeniu produktów spożywczych w temperaturze niezależnej od reszty lodówki. To świetne rozwiązanie, pozwalające na trzymanie w optymalnych warunkach owoców, mięsa czy warzyw.

 


[1] Technologia SpaceMax™ umożliwiła uzyskanie większej przestrzeni użytkowej wewnątrz chłodziarko-zamrażarki Samsung. Wyjątkowy i wysoko wydajny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze. Wnętrze lodówki daje Ci teraz nawet o 18 l więcej pojemności do dyspozycji*. A wszystkie parametry zewnętrzne pozostają bez zmian.

*Porównując model RB38T600ESA/EF do modelu z serii RB5000 RB37J5000SA/EF

[2]Komora zero Optimal Fresh + to dwa rożne sposoby użytkowania:

– tryb pojedynczy, jedna stała temperatura

– tryb podwójny, pozwala na wydzielenie dwóch stref z różnym poziomem temperatur*.

Lewa część, z niższą (np. -1 °C) – stwarza optymalne warunki do przechowywania mięsa, wędlin oraz ryb, a prawej z wyższą temperaturą (np. 1 °C) jest idealna dla owoców i warzyw**. Przesuwana podziałka pozwoli Ci dostosować wielkość każdej ze stref do Twoich potrzeb, a na zewnętrznym panelu wybierzesz tryb chłodzenia – pojedynczego lub podwójnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here