Zdrowie, uroda, sport – zadbaj o siebie na wiosnę wraz z Galerią Bronowice w Krakowie

0
666

Skoro pogoda zaczyna rozpieszczać nas coraz bardziej, to idealny moment na to, by zmienić coś na lepsze. Część osób na pewno ma w planach uzupełnić braki w swoich szafach lub postawić na kilka modowych nowości z tego sezonu, inni na pewno z chęcią wrócą do sportu lub zdecydują się lepiej zadbać o swoją urodę, jak i samo zdrowie. We wszystkich tych przypadkach na pewno przyda się dobre miejsce na kompleksowe zakupy, gdzie będzie można również trafić na znakomite lokale usługowe – i idealnie sprawdzi się do tego właśnie Galeria Bronowice w Krakowie.

Podpowiemy Wam dzisiaj jakie zmiany mogą okazać się dobrym pomysłem na wiosnę, a jeżeli niezbędne do tego mogą okazać się zakupy czy skorzystanie z konkretnych usług – wskażemy jakie sklepy czy lokale usługowe w Galerii Bronowice warto odwiedzić.

Czas na sport!

Jeżeli stwierdziliście, że czas zadbać o formę lub pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów, zanim pogoda okaże się idealne na plażowe kreacje, na pewno warto odwiedzić właśnie Galerię Bronowice. Na jej terenie do Waszej dyspozycji przede wszystkim oddana jest siłownia Fitness Platinium. Na powierzchni wynoszącej aż 1060 m2 czeka na Was siłownia, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, ogromna sala fitness oraz specjalnie przygotowana strefa dla kobiet.

Siłownia otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-23:00 oraz w sobotę i niedzielę, od 8:00 do 20:00. Sama lokalizacja sprawia, że idealnie można połączyć wizytę na siłowni z zakupami czy innymi załatwieniami – w końcu na terenie galerii jest dostępny nawet Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa!

Galeria Bronowice

Jeżeli celujecie nie tylko w sport i dodatkowe aktywności fizyczne, ale również w odpowiednią do tego suplementację, na terenie galerii znajdziecie sklep SDF, gdzie uda Wam się zakupić suplementy wysokiej klasy. Obsługa zawsze pomoże wybrać również te produkty, które będą najbardziej spełniały Wasze oczekiwania i będą dopasowane do Waszego wysiłku fizycznego.

Sam sprzęt sportowy czy inne akcesoria również można zakupić na miejscu, w takich sklepach, jak 50 Style, 4F czy oczywiście w sklepie Intersport.

Listę wszystkich sklepów w Galerii Bronowice znajdziecie oczywiście na ich stornie internetowej, pod adresem https://galeriabronowice.pl/sklepy-zakupy/.

Czas na zdrowie!

Oto kolejny aspekt, o którym warto pomyśleć na wiosnę. Jeżeli uprawiasz sport – może warto zmienić okulary na soczewki, które są znacznie wygodniejszym rozwiązaniem? Może warto również zbadać swój wzrok na nowo, a jeśli zajdzie taka konieczność – wymienić okulary na bardziej dopasowane do naszej wady?

W obu przypadkach w Galerii Bronowice znajdziemy rozwiązanie i lokale dopasowane do naszych potrzeb – są to oczywiście salon Vision Express oraz Mozart Optyk.

Warto tutaj ponownie wspomnieć o sklepie SDF, gdzie możemy zakupić suplementy, które na pewno mogą pomóc utrzymać nas w dobrym zdrowiu. Na terenie Galerii znajduje się również apteka Dr Max, która należy do naprawdę świetnie wyposażonych.

Co zazwyczaj niespotykane w podobnych centrach handlowych, w Galerii Bronowice może również zapisać się na wizytę lekarską do lekarza pierwszego kontaktu, który przyjmuje we wspomnianej wcześniej aptece Dr Max. Wizyty są darmowe, a zapisać się na nie można pod adresem https://drmax.medsoft.pl/search-visit. Jednocześnie zachęcamy o dowiedzeniu się więcej o tej nowej usłudze, która może okazać się idealnym rozwiązaniem dla osób zabieganych.

Na wspomnianej stronie można również zarejestrować się na darmowe badanie USG Doppler żył kończyn dolnych, odbywające się również w aptece Dr Max.

Czas na urodę!

Na miejscu można spodziewać się jednak nie tylko ogromną sklepów, do których przejdziemy za moment. W końcu nie tylko kosmetyki czy ubrania odpowiedzialne są za to, że wyglądamy i czujemy się świetnie. Do dyspozycji klientów oddany jest również gabinet kosmetyczny Douglas, salon fryzjerski Jean Louis David czy salon Opi Mania, który oferuje profesjonalne usługi kosmetyczne, takie jak manicure, pedicure, hennę czy depilację woskiem. W każdym z powyższych punktów możemy poddać się czy to zabiegom kosmetycznym, czy zdecydować na nową, wspaniałą, wiosenną fryzurę.

Zanim przejdziemy do samych sklepów, pamiętajcie, że zawsze możecie sprawdzić listę wszystkich promocji, która obowiązuje na terenie całej galerii. Dostępne są one pod adresem https://galeriabronowice.pl/promocje.

Oczywiście w Galerii Bronowice uda Wam się również kupić Wasze ulubione kosmetyki. Perfumeria Douglas, Rossmann, Lawendowa Mydlarnia, Pachnidło czy salon Yves Rocher – to tylko kilka z wielu punktów, które na pewno warto odwiedzić.

Dodatkowo, czeka na Was ogrom znakomitych sklepów z ubraniami oraz obuwiem. Ciężko tutaj wymieć je wszystkie – kliknijcie w link https://galeriabronowice.pl/sklepy-zakupy/moda i sprawdźcie, które z Waszych ulubionych sklepów są dostępne w Galerii Bronowice. Niezależenie od Waszego stylu – jesteśmy pewni, że uda Wam się kupić ubrania, które idealnie podkreślą Wasz charakter i pomogą wyrazić Waszą indywidualność na każdym kroku.

Widać doskonale, że Galeria Bronowice jest miejscem wręcz idealnym na wiosenne zakupy. Przedstawione sklepy czy lokale usługowe to tylko fragment tego, co to centrum handlowe może Wam zaoferować. Zachęcamy do odwiedzenia Galerii – jesteśmy pewni, że uda Wam się zakupić w niej to, czego potrzebujecie, a liczne udogodnienia sprawią, że same zakupy okażą się niezwykle komfortowe!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here