4 gadżety, które powinny znaleźć się w damskiej torebce

0
979

Kobiety, które chcą wyglądać pięknie przez cały dzień, w swojej torebce noszą kilka przydatnych gadżetów, pozwalających wykonać szybkie poprawki makijażu i fryzury. Do absolutnego minimum należy szczotka do włosów, szminka, bibułki matujące i perfumy.

  1. Szczotka do włosów
  2. Szminka
  3. Bibułki matujące
  4. Mała buteleczka perfum

Wybór odpowiedniego wyposażenia torebki podyktowany jest głównie potrzebami jej właścicielki. Do podstawowego zestawu należą jednak akcesoria i kosmetyki, które przydadzą się każdej kobiecie.

Szczotka do włosów

Spędzając poza domem cały dzień, nie sposób utrzymać fryzurę w nienagannym stanie. Konieczne jest systematyczne dokonywanie poprawek – do tego niezbędna jest szczotka do włosów z https://puderikrem.pl/pol_m_Wlosy_Akcesoria_Szczotki-603.html. Szczotkę należy dobrać nie tylko do własnych preferencji i rodzaju włosów, ale również rozmiaru torebki. Do zadań specjalnych, jak poprawianie fryzury w ciągu dnia, najlepsze są szczotki podręczne, charakteryzujące się niewielkim rozmiarem i solidnym wykonaniem. Wiele z nich to szczotki posiadające dodatkowe zamknięcie, dzięki czemu łatwo jest utrzymać w czystości samą szczotkę, jak i wnętrze torebki. Kupując taką szczotkę, warto zwrócić uwagę również na jej dodatkowe funkcje, np. możliwość wykonania relaksującego masażu skóry głowy podczas czesania lub obecność lusterka w obudowie szczotki, w którym łatwo jest sprawdzić aktualny stan fryzury.

Szminka

O ile dobrze wykonany makijaż oczu utrzymuje się przez wiele godzin, o tyle makijaż ust nie jest zwykle tak trwały. Spożywając kawę, herbatę, lunch lub jakiekolwiek inne pożywienie, ścieramy szminkę z ust, przez co makijaż wydaje się być niepełny. Aby można było łatwo to zmienić, w torebce warto nosić ulubioną szminkę, która pozwoli na wprowadzenie ekspresowych poprawek do makijażu. Nie musi to być szminka – jej rolę często przejmuje błyszczyk lub koloryzująca pomadka, która oprócz nadania ustom pięknej barwy, pielęgnuje je i wygładza. W tym wypadku do kobiecego niezbędnika warto dołączyć również niewielkie lusterko, pozwalające perfekcyjnie pomalować usta w każdej chwili. Szeroki wybór produktów, które idealnie nadają się do torebki, oferuje profesjonalny sklep internetowy z kosmetykami.

Bibułki matujące

Bolączka wielu pań jest tendencja do przetłuszczania się skóry w ciągu dnia, przez co twarz nieestetycznie się błyszczy. Bibułki matujące nie zapobiegną temu problemowi, ale pozwalają zniwelować niechciane skutki. Po przyłożeniu do twarzy, bibułka pochłania nadmiar sebum, a tym samym usuwa je ze skóry twarzy. Dzięki temu twarz przestaje się błyszczeć, a jednocześnie nałożony na nią makijaż pozostaje nienaruszony. Bibułki matujące przydają się nie tylko na co dzień w pracy, ale również w podróży, a przede wszystkim w trakcie przyjęć, kiedy panie szczególnie chcą zadbać o piękny wygląd.

Mała buteleczka perfum

Perfumy dodają pewności siebie i stanowią dla kobiety niewidzialne ubranie, dlatego wiele pań używa ich na co dzień. Jednocześnie niejednokrotnie zdarza się, że po kilku godzinach zapach przestaje być wyczuwalny, co u wielu pań powoduje dyskomfort. Do niezbędnego wyposażenia damskiej torebki warto więc dołączyć perfumy w niewielkiej buteleczce, które w razie potrzeby można szybko rozpylić lub w inny sposób nanieść na skórę. Do torebki idealnie sprawdzają się próbki perfum, które od ręki są dostępne w drogerii internetowej. Dobrze, jeśli buteleczka jest odkręcana – wtedy można samodzielnie napełnić ją kolejną porcją ulubionych perfum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here