Atrakcyjne mieszkania w Rzeszowie – sprawdź.

0
854

Mieszkasz w Rzeszowie lub planujesz tu zamieszkać? To bardzo dobra decyzja. Dlaczego? Dlatego, że Rzeszów to idealne miejsce do zamieszkania dla każdego kto ceni klimatyczne, niewielkie miasta, pozbawione wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie oferujące wiele atrakcji.

Rzeszów – dlaczego tu warto zamieszkać.

Po pierwsze to jedno z lepiej rozwijających się miast w skali kraju. W ciągu kilku lat z miasta studenckiego, z którego studenci uciekali (dosłownie) po zakończonej edukacji stał się miastem interesującym dla młodych ludzi. Rozwój gospodarczy, nowi inwestorzy, nowe miejsca pracy, to wszystko sprawiło, że Rzeszów stał się bardzo perspektywicznym miastem.

Młodzi już nie uciekają stąd, ale skuszeni stabilną i dobrze płatną pracą chętnie zostają na miejscu i tu kupują mieszkania

Nowe mieszkania Rzeszów

Rynek deweloperski w Rzeszowie ma się świetnie. Powstają nowe inwestycje mieszkaniowe, które przyciągają kolejnych klientów. Po pierwsze – mieszkania są bardzo zróżnicowane – zarówno pod względem cen jak i metraży. Dlatego są dopasowane do różnych grup odbiorców. Po drugie – ich ceny są bardzo atrakcyjne. Przyjmuje się, że cena za metr kwadratowy w Rzeszowie jest o 20% niższa niż w większych miastach Polski.

Biorąc pod uwagę naprawdę niezłe zarobki (o czym wspominaliśmy wcześniej) Rzeszów oferuje naprawdę dobre warunki, dla osób, które chcą osiąść tu na stałe.

Osiedle Zielone Tarasy

Jedną z najnowszych inwestycji realizowanych w mieście jest osiedle Zielone Tarasy. Zlokalizowane w pasie zabudowy przy ulicy Rocha nowoczesne bloki to odpowiedź na wymagania współczesnego konsumenta. Usytuowane poza centrum miasta zapewniają jednocześnie świetny dojazd. To ważne dla tych, którzy chcą korzystać z kulturalnych wydarzeń i wyskoczyć często do miasta.

Z drugiej strony Zielone Tarasy to idealna opcja dla osób, które cenią ciszę, spokój i bliskość z naturą. Dużo terenów zielonych, bliskość do ośrodków rekreacyjnych to duży atut dla osób ceniących aktywność fizyczną.

Metraże mieszkań są zróżnicowane – od niewielkich acz komfortowych kawalerek, przez średniej wielkości mieszkania 2 i 3 pokojowe, po przestronne apartamenty. Deweloper zaplanował szereg udogodnień jak np. na i podziemne parkingi, przestronne i nowoczesne windy, komórki lokatorskie i wiele wiele innych.

Jesteś ciekawy co jeszcze oferuje osiedle Zielone Tarasy? Zajrzyj na stronę zielone-tarasy.com.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here