Jak kupować bilety komunikacji miejskiej w Lublinie przez telefon?

0
928
Jak kupować bilety komunikacji miejskiej w Lublinie przez telefon?

Coraz więcej miast w Polsce pozwala kupować bilety komunikacji miejskiej przez telefon. Taką usługę ma również Lublin. Jak kupować bilety przez smartfona?

Aby kupić bilet na tramwaj lub autobus, nie musimy mieć wcale odliczonej gotówki. Nie musimy też nerwowo szukać kiosku albo biletomatu i stać w długich kolejkach, obawiając się, że spóźnimy się na kurs. Teraz wszystko można załatwić także przez swój telefon!

Bilety mobilne – coraz popularniejsze w całej Polsce

Dzisiaj z biletów mobilnych korzystają pasażerowie w kilkudziesięciu różnych miastach w całym kraju – to zarówno takie metropolie jak Warszawa czy Kraków, jak również mniejsze miejscowości.

Bilety mobilne to korzyści zarówno dla samorządów, jak również dla pasażerów. Kupowanie ich przez smartfona jest szybkie i wygodne, a także bardzo łatwe – może zrobić to każdy, kto posiada smartfona z dostępem do internetu.

Swój bilet na tramwaj albo autobus możemy kupić o każdej porze – za dnia i w nocy, w tym także w weekendy oraz w święta. Nie musimy przejmować się kolejkami i gotówką. Wszystko zrobimy przez parę kliknięć na smartfonie po wejściu do pojazdu!

Jak kupować bilety mobilne w Lublinie?

Z biletów mobilnych można korzystać również w Lublinie. Gdy chcemy kupić bilety komunikacji miejskiej Lublin pozwala na dokonanie transakcji z wykorzystaniem aplikacji mobilnej mPay.

Aplikacja mPay jest stosowana do prowadzenia różnych transakcji mobilnych – tym także służy do zakupu biletów. Aby z niej skorzystać, musimy pobrać ją i zainstalować na swoim telefonie. Potem zakładamy konto użytkownika i wybieramy preferowaną metodę płatności – możemy skorzystać z elektronicznej portmonetki doładowanej przelewem lub z płatności kartą płatniczą.

Bilet kupujemy przez wybór odpowiedniej oferty w aplikacji. Możemy także skorzystać z przysługujących nam ulg. Transakcje przez mPay są również bardzo bezpieczne – każdą z nich potwierdzamy przez swój indywidualny kod PIN.

Kupiony bilet zapisuje się na naszym koncie – gdy będzie miała miejsce kontrola, po prostu okazujemy go na swoim telefonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here