Jakie dodatki musisz mieć do sukienki?

0
877

Atrakcyjny wygląd składa się z wielu elementów – od pięknej, świeżej fryzury po promienny uśmiech. Tak samo jest ze stylizacją. Nawet najpiękniejsza sukienka nie będzie kompletna, jeśli zabraknie w jej towarzystwie odpowiednio dobranych akcesoriów.

Idąc tym tropem i biorąc pod uwagę to, co mamy do dyspozycji, jeśli chodzi o modne duże rozmiary, przygotowaliśmy zestaw pomocnych wskazówek, jeśli chodzi o zestawienie sukienek i akcesoriów. Jeśli interesują Cię aktualne trendy, zajrzyj na https://tono.sklep.pl/ – to profesjonalny sklep z modną odzieżą plus size, który zawsze jest na bieżąco!

Sukienka do pracy

Dodatki są wszystkim, jeśli chodzi o sukienki biurowe. Wynika to z faktu, iż o ile zwykle dress code narzuca, by trzymać się konkretnych schematów kolorów i wzorów – to w każdym poradniku mody biznesowej można znaleźć „furtkę” mówiącą o tym, że w kontekście akcesoriów można sobie nieco bardziej poszaleć.

Do sukienki biurowej zawsze dołącz dodatki, takie jak:

Oczywiście poza wyżej wymienionymi, niezbędna jest dobrze dopasowana i zawsze wysokiej jakości torebka, ale to już temat na inny poradnik.

Sukienka casualowa

Tutaj panuje totalna dowolność! Zamiast cielistych, możesz sobie pozwolić na fantazyjne rajstopy duże rozmiary, zamiast eleganckiego zegarka – na smart watch, a w miejsce subtelnej biżuterii możesz włożyć nawet tą najbardziej ekscentryczną! Pamiętaj tylko o zachowaniu odpowiednich proporcji – zdecyduj czy to sukienka ma grać główną rolę w outficie, czy raczej akcesoria mają być tematem przewodnim. Nigdy jedno i drugie naraz!

Sukienka wieczorowa

Wszystko zależy od sukienki i okazji. Absolutnie niezbędna jest elegancka torebka (zwykle kopertówka) oraz biżuteria. W przypadku sukienek z dużym, rozporkiem bądź mini – rajstopy również są mile widzianym dopełnieniem, aby wszystko ładnie się ze sobą zgrywało.

Warto szperać po internetowych stylizacjach – sieć jest po prostu kopalnią inspiracji! W tym wszystkim oczywiście należy zachować modowy umiar, aby nie wyglądać jak „papuga”, ale pewna siebie kobieta o nieco większych, ponętnych kształtach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here