Kartonowe postaci na zamównienie – kiedy warto z nich skorzystać?

0
71

Jak podatować komuś w prezencie spotkanie ze znaną osobą nie wydając przy tym dużo? Jak uatrakcyjnić przyjęcie dla dzieci lub dorosłych? Niebanalna kampania reklamowa – co przy niej wykorzystać? Odpowiedź na wszystkie postawione pytania może by tylko jedna. To postaci z kartonu wykonywane na specjalne zamówienie. Dzięki nim można w ciekawy sposób i niewielkim kosztem zrealizować wiele zadań. Korzystanie z kartonowych postaci daje wiele możliwości. Tu ograniczeniem może być jedynie wyobraźnia.

Kartonowe standy z postaciami – w jaki sposób można je wykorzystać?

Kartonowe postaci można wykorzystać na wiele sposób. Jednym z nich jest urodzinowe przyjęcie dla dziecka – w tym przypadku stand z ukochaną postacią z bajki czy filmu animowanego sprawi maluchowi ogromną radość. Zachwyci także pozostałych uczestników przyjęcia zarówno tych małych, jak i nieco większych. Warto zamawiać takie postacie w miejscach, w których do każdego zamówienia podchodzi się indywidualnie – dzięki temu można zyskać postać idealną.
Imprezy tematyczne – tu również świetnie będą się sprawdzały kartonowe postacie na zamówienie. Dzięki takim dekoracjom każde przyjęcie będzie wyjątkowe. Na standach można umieścić dokładnie wszystko, począwszy od wizerunków sławnych osób, a kończąc na swoich własnych czy zaproszonych gości. Przez zastosowanie takich dekoracji zabawa z pewnością będzie bardziej efektowna, a przestrzeń, w której się odbywa, zostanie zaaranżowana w sposób zjawiskowy, który zostanie zapamiętany jeszcze na bardzo długo po zakończeniu przyjęcia.
Postaci z kartonu to również dobry element kampanii reklamowych i marketingowych. Umiejętnie wykorzystane dobrze będą sprawdzały się w budowaniu pozytywnego wizerunku marki i zwiększaniu jej rozpoznawalności wśród konkurencji.

Tak naprawdę kartonowe postacie można wykorzystać jeszcze na kilka innych sposobów. Wykonywane na indywidualne zamówienie zawsze będą dokładnie takie, jakich potrzebuje zamawiający, chcący dopasować jej jak najlepiej do okoliczności, w których zostaną wykorzystane.

Wysoka jakość wykonania

W przypadku kartonowych postaci ważna jest wysoka jakość wykonania. Figury powinny zawierać podstawki, dzięki którym postać w każdych warunkach będzie stała stabilnie. Karton musi być dodatkowo wzmocniony, aby w czasie zabawy czy akcji promocyjnej nie stracił w żaden sposób swojego atrakcyjnego wyglądu. Liczy się również wysoka jakość nadruku i wierne odwzorowanie wszystkich charakterystycznych cech.
Wymiar postaci jest dowolny, choć wiele osób zamawiając indywidualne projekty, decyduje się na rozmiar 1:1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here