Koszulki z własnym nadrukiem – kiedy warto na nie postawić?

0
858

To co ubieramy ma wpływ na to jak się czujemy oraz w jaki sposób jesteśmy postrzegani przez innych.

Nic więc dziwnego, że wiele osób, niezależnie od swojego wieku poszukuje niebanalnych a jednocześnie wygodnych ubrań, w których mogłyby prezentować się doskonale.
Wśród ciekawych propozycji, na które warto zwrócić uwagę z całą pewnością powinniśmy wymienić koszulki z własnym nadrukiem. Sprawdźmy co mogą przestawiać i dlaczego warto je wybrać.

Co może znaleźć się na koszulce z nadrukiem?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – dosłownie wszystko. Niezależnie od tego, czy chcesz by na koszulce znalazł się napis, znaleziona w internecie grafika czy twoje własne zdjęcie lub autorski projekt – możesz zamówić koszulkę z takim właśnie wzorem.

Coraz popularniejsze są koszulki, które zadrukowuje się w całości. Nie musisz więc już ograniczać się wyłącznie do niewielkiej powierzchni. Dzisiejsze nadruki na koszulkach mogą mieć różne kolory a wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły są doskonale wyraźne.

Z czym zestawiać koszulki?

Koszulki z własnym nadrukiem, podobnie jak zwykłe t-shirty zakupione w sklepie mogą stanowić podstawę wielu codziennych stylizacji. Doskonale sprawdzą się jako baza w przypadku strojów na spotkania ze znajomymi czy imprezy. Jeśli nie obowiązują nas restrykcyjne zasady dress code z powodzeniem możemy nosić je również do pracy. Dobrze wyglądają zestawione z ubraniami w jednolitych kolorach.

Idealny pomysł na prezent

Mówiąc o koszulkach z nadrukiem nie sposób nie wspomnieć o tym, że są doskonałym pomysłem na niebanalny podarunek dla bliskiej nam osoby. Często wykorzystywane są również jako gadżety reklamowe dla klientów czy ubrania dla pracowników. Dobrym pomysłem jest również wykorzystywanie ich jako elementów stroju na imprezy okolicznościowe. Słowem, sposobów na wykorzystanie tego typu koszulek jest naprawdę sporo.

Jak wybrać dobrą koszulkę z własnym wzorem?

W przypadku koszulek z własnym wzorem niezwykle ważna jest jakość. Chodzi tu zarówno o tkaniny, z jakich zostały wykonane koszulki, jak również o metodę nadruku i wykorzystane farby. Obecnie dobre firmy oferujące koszulki z nadrukiem takie jak https://extra-koszulki.pl/ oferują kilka metod wykonywania nadruku, dzięki czemu możemy wybrać najodpowiedniejszą.

Przykładowo – jeśli zależy ci na tym, by koszulka była cała pokryta wzorem postaw na Full Print. Jeśli zaś nadruk ma być wyjątkowo trwały i wyraźny najlepiej wybrać druk cyfrowy, który jest jedną z najnowszych technologii.
W przypadku koszulek z nadrukiem, które mają być po prostu dostępne w ekonomicznej cenie stawia się zaś na sitodruk, który jest najdłużej wykorzystywaną techniką wykonywania wzorów. Liczy się również jakość tkanin. Wysokogatunkowa bawełna doskonale chłonie kolor i nie odbarwia się w trakcie prania.

Podsumowując, koszulki z własnym nadrukiem stają się coraz popularniejsze. Nie ma w tym nic dziwnego – dają nam wiele możliwości kompozycyjnych i doskonale sprawdzają się zarówno jako ubranie na co dzień, niebanalny podarunek dla kogoś bliskiego lub ubranie firmowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here