Makijaż permanentny i depilacja laserowa

0
961

Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla pań, które choć lubią być zadbane i umalowane to nie chcą tracić czasu na make up każdego dnia. Ten rodzaj delikatnego tatuażu wykonuje się na brwi, podkreśla nim oczy oraz usta. Taki trwały makijaż jest efektowny, a jednocześnie subtelny. Doskonale sprawdzi się na dzień, nie wymaga wówczas dodatkowego zastosowania kosmetyków kolorowych, lub jako baza do makijażu wieczorowego. Poznajmy, zatem bliżej zalety permanentnego make-upu.

Makijaż permanentny brwi, oczu i ust

Makijaż permanentny wykonywany jest przy użyciu specjalnego barwnika przygotowanego na bazie ziół, a zatem jest on delikatniejszy niż barwnik stosowany do robienia tradycyjnego tatuażu. Dodatkowo przy takim makijażu igłę wprowadza się znacznie płyciej, dzięki czemu zabiegowi temu nie towarzyszy silny ból, a efekt utrzymuje się od 3 do 5 lat.
Ziołowy barwnik jest znacznie delikatniejszy i z pewnością bezpieczniejszy, a w konsekwencji z czasem traci swoją intensywność i wygląda zupełnie naturalnie. Dla potrzymania efektu zaleca się co pewien czas powtarzanie zabiegu na brwi i oczy.

Makijaż permanentny pozwala na precyzyjne obrysowanie kształtu ust oraz górnych i dolnych powiek, a także na uzupełnienie ubytków na brwiach i nadanie im ciemniejszego koloru. Ten rodzaj makijażu brwi polecany jest również paniom, które straciły swoje włosy w wyniku stosowania chemioterapii i pragną na nowo zyskać idealne, piękne brwi.

Makijaż permanentny Wrocław

Podstawową cechą makijażu permanentnego, jak sama nazwa mówi, jest jego trwałość, nawet kilkuletnia, a zatem powinien on być wykonany perfekcyjnie. Wybierajmy, więc tylko renomowane salony kosmetyczne, aby później przez kilka lat nie ponosić konsekwencji źle wykonanego zabiegu.

Precyzyjne, trwałe i w pełni zadowalające efekty wykonania makijażu permanentnego zapewnia Salon kosmetyczny we Wrocławiu, który do zabiegów używa profesjonalnego urządzenia renomowanej marki. Stosowane barwniki pozwalają uzyskać równomierny i precyzyjny efekt, a do tego wolne są od metali ciężkich. Nie są, zatem toksyczne i nie wywołują alergii.

Zalety trwałego makijażu

Zanim zostanie wykonany makijaż permanentny najpierw rysuje się kreski zmywalne i dobiera odpowiedni kształt oraz kolor do potrzeb indywidualnych klientki. Nie ma, więc obawy, że ostateczny efekt nas zaskoczy.

Wśród największych zalet makijażu permanentnego najczęściej panie wymieniają:
• idealne wyrównanie konturów brwi,
• brak konieczności wykonywania codziennego makijażu, a co za tym idzie duża oszczędność czasu,
• wygoda i komfort w każdej sytuacji, i to przez długie lata,
• kreski na powiekach pięknie otwierają oko, przez co rzęsy wydają się gęstsze,
• daje efekt naturalny, bez wrażenia sztuczności.

Zabiegi kosmetyczne Wrocław

Salon kosmetyczny we Wrocławiu, poza makijażem permanentnym oferuje również inne zabiegi kosmetyczne, takie jak laserowe odmładzanie skóry twarzy, zabieg włączania substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą ultradźwięków czy relaksacyjny masaż twarzy. Wykonywane są również zabiegi lecznicze na trądzik oraz grzybicę paznokci.

Depilacja laserowa Wrocław

Salon kosmetyczny we Wrocławiu posiada najnowszej generacji laser Mediostar Next PRO, służący do trwałej depilacji. Pozwala ona na skuteczne usuniecie owłosienia z wszystkich partii ciała. Oferta depilacji laserowej skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, którym zależy na trwałych efektach i najwyżej jakości wykonywanych usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here