Mikropigmentacja medyczna – dla zdrowia fizycznego i psychicznego

0
850

Dlaczego mikropigmentacja medyczna?

Wiele schorzeń, w tym nowotworowych, powoduje utratę włosów, nie tylko na głowie. Pacjenci tracą brwi, rzęsy, zarost. W łysieniu plackowatym bądź innego typu, nie można liczyć na wymarzoną czuprynę na głowie. Cierpią panie, dla których włosy są atrybutem kobiecości, ale i panowie, którzy nie mogą pogodzić się z łysieniem. Mikropigmentacja medyczna daje szansę na zamaskowanie blizn, odzwierciedlenie efektu naturalnych włosów na głowie, zarostu, brwi. Ten zabieg pozwala również poprawiać kontur ust, które zmieniły swój wygląd zmagając się z częstymi opryszczkami.

Zastosowanie mikropigmentacji medycznej

Zabieg mikropigmentacji medycznej, bardzo często znajduje swoje zastosowanie u pacjentów onkologicznych. Jest świetnym sposobem, nieinwazyjnym i bezpiecznym, na odtworzenie brodawki piersiowej, jej przyciemnienie, uzyskanie trójwymiarowego efektu. Kobiety po takim zabiegu odzyskują pewność siebie i komfort psychiczny, oraz ponownie czują się atrakcyjnie.

Odtworzenie brodawki jest możliwe u panów, których sutki uległy uszkodzeniu lub poparzeniu. Medyczna mikropigmentacja sprawdza się u pacjentów cierpiących na bielactwo, zmagających się z nieestetycznymi bliznami po operacjach i zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

W każdym przypadku konieczne jest zgłoszenie się do specjalistów, którzy posiadają wiedzę o właściwościach pigmentów, technikach kamuflażu, doborze i łączeniu kolorów, procesach wyłuszczania na różnych poziomach skóry, a także o nadawaniu odpowiednich kształtów. Nie tylko tę wiedzę, ale i doświadczenie posiada zespół https://www.mikrohair.pl/. Oferty dopełnia indywidualne podejście, zachowanie intymnej, przyjaznej atmosfery podczas zabiegów i otoczenie pacjenta kompleksową opieką.