Naklejki na paznokcie: wodne czy zwykłe?

1
1284
Naklejki na paznokcie wodne czy zwykłe

Każda kobieta pragnie mieć piękne, idealnie ozdobione paznokcie, ale niestety nie każda z nas ma zdolności żeby samodzielnie stworzyć idealny wzór czy grafikę na paznokciu. Oczywiście można skorzystać z wizyty w salonie kosmetycznym, jednak nie zawsze mamy czas i pieniądze na takie wydatki.

Jest jednak sposób na proste i szybkie stworzenie takich wzorów bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy tylko kupić odpowiednie naklejki na paznokcie, które występują w tak różnych wzorach i kolorach, że na pewno każda z Pań wybierze coś idealnego dla siebie. Aplikacja takich naklejek nie wymaga jakichś specjalnych zdolności, wystarczy trochę cierpliwości i możemy stać się autorkami prawdziwych dzieł sztuki na paznokciach.

Rodzaje naklejek na paznokcie

Istnieją różne rodzaje naklejek na paznokcie. Podstawowy podział to podział na naklejki:

  • zwykłe
  • wodne.

Trzeba wiedzieć, że obecnie można dostać produkty, które można aplikowac na dwa sposoby – jak naklejki wodne i zwykłe. Wybór zależy od umiejętności i od tego co woli dana osoba.

Zwykłe naklejki na paznokcie

Istnieją różne rodzaje naklejek zwykłych, zazwyczaj wykonane są z folii, mogą posiadać dodatkowe zdobienia np. cyrkonie. Można je przykleić bezpośrednio na przygotowany wcześniej paznokieć, są one samoprzylepne. Naklejki te są wykonane z dosyć grubego papieru dlatego należy przyłożyć większa uwagę do tego, aby nic nie odstawało na brzegach. Ten sposób zdobienia nie wymaga jednak większych umiejętności i z pewnością każda kobieta, nawet nie posiadająca doświadczenia w takim zdobieniu, sobie poradzi.

Wodne naklejki na paznokcie

Naklejkami wodnymi możemy ozdobić zarówno tylko część paznokcia, jak i cały paznokieć. Ten drugi sposób wymaga na pewno większych umiejętności, aby efekt był idealny. Naklejki na paznokcie występują w różnych kolorach i wzorach jakie tylko możemy sobie wyobrazić. Ich ceny nie są wygórowane, dlatego każdy może sobie na nie pozwolić.

Naklejkę aplikuje się zsuwając część z obrazkiem z części papierowej i nakładając na paznokieć. Do momentu wyschnięcia naklejkę można przesuwać i w ten sposób możemy bardzo precyzyjnie przykleić naklejke.

Do aplikacji takiej naklejki potrzebujemy pęsety, nożyczek, pojemniczka z wodą, wacika i oczywiście naklejek.

Malujemy paznokcie, wybrany wzorek wycinamy, usuwamy folię ochronną i moczymy, a następnie przykładamy do paznokcia pęsetą i trzymamy chwilę, po czym zdejmujemy papier ochronny. Po wyschnięciu należy nałożyć top coat i gotowe. Możemy cieszyć się pięknymi paznokciami.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here