Skuteczny sposób na piękne i zadbane dłonie – paznokcie hybrydowe

0
1184

Wizytówką każdej kobiety są idealnie prezentujące się dłonie. Niestety codzienna praca przy obowiązkach domowych, korzystanie z wysuszającego mydła oraz brak nawilżania mogą sprawić, że dłonie i paznokcie będą wyglądać bardzo niekorzystnie. Nakładanie co 2 dni zwykłego lakieru, który szybko odpryskuje, również nie należy do przyjemności. Co w takim razie zrobić, aby dłonie wyglądały perfekcyjnie? Poniżej kilka wskazówek.

Manicure hybrydowy- recepta na fantastyczne paznokcie

Ten, kto wymyślił technikę robienia paznokci hybrydowych, powinien otrzymać nagrodę. Metoda ta pozwala na utrzymanie manicure i intensywnego koloru nawet przez 3 tygodnie. Stosowanie tego sposobu pozwala skutecznie utwardzić płytkę paznokcia, przez co unikniemy łamania i rozdwajania się. Dodatkowa zaleta to możliwość zapuszczenia okazałych, długich paznokci, które następnie można spiłować w pożądany kształt. 

Do rozpoczęcia przygody z metodą hybrydową potrzebujemy następującego zestawu startowego:

 • zestaw pilników i polerek,

 • drewniane patyczki i cążki,

 • lampa UV lub LED,

 • cleaner,

 • aceton,

 • baza i top,

 • wybrany kolor lakieru,

 • bezpyłkowe waciki.

Po nabraniu wprawy, powinno się uzupełniać kolekcję o różnego rodzaju ozdoby oraz inne, modne kolory. Dzięki temu nasze paznokcie będą zawsze wyglądać szałowo. Sama procedura nakładania lakieru jest bardzo prosta i każdy sobie z nią poradzi, kto kiedykolwiek malował paznokcie. Wystarczy trochę praktyki. Na początek konieczne jest pozbycie się skórek i nadanie paznokciom wybranego kształtu. Do tego będziemy potrzebować drewnianego patyczka, pilników i cążek. Następnie matowimy płytkę polerką oraz przecieramy cleanerem przy pomocy wacików bezpyłkowych. Tak przygotowane paznokcie są gotowe do malowania. Nakładamy cienką warstwę bazy i utwardzamy ją w lampie. Bezpośrednio na bazie umieszczamy kolor i znów wysuszamy warstwę w lampie. Ilość koloru zależy od tego, jaką intensywność chcemy uzyskać. Na finał konieczne jest położenie topu i ostatnie umieszczenie dłoni w lampie. Ostatni krok to przetarcie cleanerem świeżo pomalowanych paznokci i natłuszczenie skórek. 

Najmodniejsze kolory w sezonie wiosna/lato 2019

Kiedy już wiemy jak nakładać paznokcie hybrydowe, czas poznać trendy nadchodzącego sezonu. Na stronie lakieryhybrydowe.pl można zakupić najmodniejsze wersje odcieni i barw. A to wszystko w rewelacyjnych cenach. Szczególną uwagę należy zwrócić na kolekcje:

 • Neon Love- kolory wybrane do tej palety to esencja lata i beztroski. Dynamiczne i mocne wersje kolorystyczne sprawią, że opalone dłonie będą królować na plażach i bulwarach,

 • Oceans- wachlarz niezwykle wakacyjnych kolorów zawierający w sobie zielenie, błękity i nadzwyczajne granaty,

 • Pastel Love- delikatne i wyważone propozycje ujęte w tym zestawie zachwycą nie tylko kobiety pracujące w biurach, ale również wszystkie panie oczekujące na swój wielki dzień,

 • Hot Stuff- kolekcja charakteryzująca się przebojowością i odwagą. To paleta intensywnych czerwieni, pięknych róży i wyjątkowych fioletów,

 • Sweet Pink- zestaw kolorów odpowiedni na każdą okazję. Bogata gama róży sprawi, że każda dama znajdzie coś dla siebie.

Nasze paznokcie będą wyglądać nienagannie, jeśli będziemy przestrzegać zasad dotyczących pielęgnacji dłoni.

Pielęgnacja dłoni na co dzień

Każdego dnia nawilżajmy ręce poprzez stosowanie dedykowanych kremów. Ta procedura jest szczególnie ważna, gdy jesteśmy narażeni na częste mycie dłoni. Skupiajmy się na korzystaniu z dobrego mydła oraz rękawiczek ochronnych. Zapominanie o tych prostych czynnościach narazi naszą skórę na wysuszenie. Każdorazowe odżywianie rąk sprawi, że codziennie będą prezentować się wspaniale. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here