Funkcjonalnie i elegancko. Odzież medyczna

0
1034

Odzież medyczna to odłam branży odzieżowej, który od dłuższego czasu zyskuje stale rosnącą popularność i znaczenie. Lekarz czy pracownik medyczny, jako ważny zawód społeczny, powinien dobrze się prezentować a jego strój medyczny być schludny a także wygodny. Wiele zawodów ma swój dress code, a zawody okołomedyczne i medyczne szczególnie zwracają na to uwagę. Prezentujemy przykłady różnorodnych produktów odzieży medycznej.

Ubrania medyczne stworzone z fantazją

Bluzy medyczne to podstawowy element stroju medycznego. Powinny być funkcjonalne, estetyczne i nie krępować ruchów przy codziennej pracy w szpitalu lub przychodni. W celu zaspokojenia najbardziej wymagających gustów stworzyliśmy bogatą ofertę wzorów, krojów i kolorów. Wyposażone są w kieszenie, które są niezbędne i niezmiernie przydatne przy pracy z pacjentem i mnóstwie papierkowej pracy. Ważnym aspektem jest to, że są proste w utrzymaniu czystości i odporne na zniszczenia. Dopracowany krój sprawia, że nie jest zbyt obcisła ani zbyt luźna, czyli zachowuje proporcje sylwetki przy swobodnym użytkowaniu. Wszystkie bluzy medyczne, jak również stroje medyczne występują w ładnych kolorach. Niektóre modele wykończone są ozdobną lamówką.

Spodnie medyczne – odzież medyczna z klasą

Spodnie medyczne to ważny aspekt w pracy medyka, nie mogą być zbyt długie ani uciskające. Przewiewność i wygoda to wartości przewodnie, które możemy zagwarantować. Oferujemy różne kolory spodni z odzieży medycznej, od czerwieni przez niebieski i zielony. Mamy również opcje bez kieszeni, z dwiema lub czterema kieszeniami. Dla komfortu proponujemy także spodnie z gumką w pasie.

Stroje medyczne – komplety medyczne

Każdy lekarz potrzebuje przynajmniej jednego, porządnego kompletu medycznego. Bluza i spodnie wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, zaopatrzone w kieszenie na niezbędne akcesoria. Przygotowany z myślą o wielogodzinnej pracy, komforcie i wygodzie, a także estetyce i nowoczesnemu krojowi. Każdy znajdzie model dla siebie dzięki szerokiej gamie rozmiarów.

Ubrania medyczne dawniej a teraz

Niegdyś ludzie nie mieli pojęcia o właściwej ochronie zdrowia czy o sposobie przenoszenia się drobnoustrojów i chorób. Społeczeństwa w dawnych czasach nie było stać na opiekę lekarza. Medycy w średniowieczu nosili niekiedy strój zakonny, a później nawet ciężki strój skórzany z maską. Dopiero w 1882 roku, po odkryciu gruźlicy przez Kocha, rozpoczęto noszenie odzieży ochronnej. Dalszy czas XIX i XX wieku to już odzież medyczna podobna to współczesnej, a odkażano te stroje medyczne, prasując je w wysokich temperaturach.

Dzisiaj szeroki wybór asortymentu, kolorów i najlepszych materiałów pozwala dobrać model do gustów i wymiarów osoby. Można wybrać nowoczesny styl, modny krój i wyróżniający się kolor. Sklep EXP Odzież Medyczna oferuje wysokiej jakości fartuchy medyczne męskie i damskie z wysokiej jakości, uzupełnione kieszeniami. Wybierz uniwersalny i ponadczasowy krój fartucha, który przetrwa lata!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here